אין מוצרים בעגלת הקניות.

מעבר לתשלום

שנת הלימודים התשיעית לכנסים המוסיקליים בבתי-הספר תל”י

אנו שמחים להזמינכם לכנס המוסיקלי שירת הלב – שירת רבים לשנת תשע”ט!
בסימן “אחדות” ו”ייחודיות” אנו מציעים מסגרת חדשה למפגש שירת הלב:
כל קבוצת תלמידים מביה”ס תשיר עיבוד קולי לשיר משותף,  הקולות יתלכדו וביחד יישמע קול אחד גדול וסוחף, רב צבעים ופנים.

כשהתחלנו את המפעל הזה, בשנה הראשונה, קיימנו שני כנסים בלבד, בהשתתפות 16 בתי-ספר ממרחב דרום ומרחב צפון. בכל שנה גדלנו והתרחבנו. בשנת הלימודים תשע”ז קיימנו 4 כנסי שירת הלב וכנס המחולות ” מחולותל”י “שהתקיים זו השנה השלישית במודיעין.

את כנסי שירת הלב, מנחה מזה תשע שנים, במסירות ובכישרון רב, הגב’ בת אלה בירנבאום, אשר מפיחה בכנסים רוח תוססת של התלהבות ושמחה. בכנסי “מחולותל”י” מצטרפת להנחיה נאוה פרץ אשר פיתחה בקרב בתי ספר של תל”י את נושא המחולות בשילוב שירים מהמקורות היהודיים בזכות כישוריה בהפעלת קהל גדול ומגוון כנסי שירת הלב זוכים להצלחה והנאה רבה.

בשנים קודמות זכינו לראות הרכבים מעניינים במיוחד, בנוסף למקהלות, חבורות זמר ולהקות מחול, השתתפו הרכב חצוצרות, הרכבי חליליות, הרכב כלי הקשה והתעמלות קרקע, בכנס “מחולותל”י” אירחנו את להקת הריקוד “רוקדים על גלגלים” חוג לריקודי עם על גלגלים בחסות איל”ן ראשון לציון בו לוקחים חלק נכים על כסאות גלגלים הרוקדים לצד מלווים.

ייחודיות הכנסים היא בכך שהשירה, הנגינה והמחול, הם על טהרת הזמר העברי והמוזיקה היהודית. כל מפגש נפתח בשירה משותפת, של שירים הלקוחים מתוך המקורות ומהזמר העברי, זוהי חוויה יהודית-ישראלית מוסיקלית. חגיגה!

המפגשים מהווים חוויה משמעותית עבור המשתתפים, הם יוצרים אחווה והרגשת קירבה בין בתי-הספר, ומלכדים את כולנו בתחושת גאווה משותפת.

כנסי “שירת הלב” ו”מחולותל”י” הם התרחשות תרבותית שמבטאת את רוח תל”י במיטבה! זהו חינוך חווייתי לעילא ולעילא, המרומם את הנפש ומפעים בנו רוח חדשה. לא פלא שיותר ויותר בתי-ספר מבקשים לקחת חלק ולהשתתף באופן פעיל בכנסים.

הנחיות להרשמה לאירועי 'שירת הלב - שירת רבים'

צרור תגובות ממשתתפי הכנס:

  • תחושה של גאווה ושמחה!
  • תחושה של התרוממות רוח. היתה חוויה רגשית ורוחנית באולם. תודה על הנחלת מסורת חדשה הנוגעת בלבבות.
  • תודה על החוויה הנפלאה שעברנו, שעשתה לי חשק להשתתף עוד פעם בשנה הבאה!
  • תחושת שמחה וגאווה להשתייך למשפחת תל”י, ותחושת סיפוק מהמפגש המרגש בין בתי-הספר.
  • צוות תל”י היקר! היום, לראשונה, השתתף בית ספרנו, תל”י אחווה, בכנס מקהלות שנערך באשקלון. אתם ראויים להערכה רבה על שהפכתם את יומינו ליום מרנין ומהנה. תודה על ההזדמנות להשתתף בכנס נפלא זה ולהעניק לתלמידנו ולנו תחושת הצלחה וגאווה אמר הרבי נחמן מברסלב: “הרגל את עצמך לזמר ניגון. זה ייתן לך חיים חדשים וימלא אותך בשמחה” ואכן עשיתם זאת. יישר כוח! בברכה, רוחמה בית-ספר אחווה, אשקלון
  • בת-אלה, גילה, נעמי, חגית ועודד היקרים! ישר כוח לכולכם על הארגון המופלא של אירוע חווייתי, משמעותי ומאתגר, אירוע אשר גרם לכולנו הרגשה עילאית של אושר וגאוות יחידה – שייכות למשפחת תל”י. . . החוויה היהודית-ישראלית, אותה חווינו היתה בעוצמה רבה. . . הן התלמידים, הן הצוות והן ההורים שותפים לתחושות הללו. שבוע מבורך ומשובח לכולנו, אראלה בן אדרת מנהלת ממלכתי א’ תל”י גבעת זאב

הצטרפו לרשימת התפוצה של קרן תל"י